koszykówka
Hiszpańska liga koszykarzy – Andrzej Pluta zagra w Gironie
Andrzej Pluta z Legii Warszawa, uznany najlepszym (MVP) koszykarzem finałów oraz sezonu zasadniczego Orlen Basket Ligi, przenosi się do Hiszpanii i zagra w zespole Basquet Girona. Jak poinformował klub, umowa została podpisana na dwa lata.