Ekstraklasa koszykarzy – kapitan Legii Kolenda: drugie złoto smakuje tak samo dobrze
Michał Kolenda, kapitan Legii Warszawa, która pokonała w siódmym meczu finału koszykarzy Orlen Zastal Zielona Góra 78:70 i zdobyła tytuł drugi raz z rzędu i dziewiąty w historii, przyznał, że lubi smak złota. - Drugie złoto smakuje inaczej, ale tak samo dobrze - powiedział PAP.